Pages

Search in Turkey

Mar 3, 2012

Konya Turkey Turkish Company 02

AEA İÇ ve DIŞ TİCARET İLETİŞİM İNŞAAT LTD. ŞTİ.

GENEL İÇ ve DIŞ TİCARET MAKİNE ve EKİPMAN İTHALAT - İHRACATI

GENERAL TRADING IMPORT & EXPORT FOR INDUSTRIEL EQUIPMENT and MACHINES


AFO MAKİNA TAŞIMACILIK OTOMOTİV SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ.

Afo Makina Taşımacılık Otomotiv Şirketi, 12 yıllık yakıt deposu sektöründe, her geçen gün kendini yenileyerek, OMD Depo markasıyla yakıt deposunda olması gereken sağlamlığı ekonomik şartlarla sizlere sunmaktadır. Yakıt deposunun ?uygun satış fiyatının, kalite ile beraber olabileceği? felsefesi doğrultusunda gün geçtikçe hacimlenen bir yapısı vardır. Bu hacim artışı, iyi bir alt yapı olması nedeniyle firmamıza sürekli artı dinamik katmıştır. Üretimini kendi fabrikasında yapmakta olup, yakıt deposu sektöründe gelmiş olduğu nokta, ürünlerdeki kalite standartlarını önemli derecede aşmıştır. Firmamız 2008 yılında başladığı kalite standartizasyon çalışmalarını TSE ve ISO 9001:2000 belgesi ile kalite prensibini belgelendirmiştir. 3000 m2 kapalı alan, 1000 m2 açık alan olmak üzere toplam 4000 m2 lik bir tesise sahip firmamızda, 4 yönetici ve 23 tanealanında uzman elemanları , Alüminyum kaynak robotu, alüminyum boy kaynak makinası, CNC silindir makinası, eksantirik presler, hidrolik sıvama presler, elektrostatik toz boya fırını, giyotin makas, gibi son teknojik makine parkuru ile Türkiye ve Yurtdışına yüksek hızda kaliteli hizmet vermektedir. Firmamız satış sonrası müşteri memnuniyetinde müşteri odaklı bir hizmet yapısına sahiptir. OMD Depo markası gün geçtikçe marka bilinirliğini ve kalitesini arttırmanın yanısıra, fiyatlarının tutarlı ve cazip olması yönünde, gerek ar-ge gerekse de stratejik olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Experienced for twelve-years in fuel tank industry, Afo Makina Taşımacılık Otomotiv Şirketi, updating itself continually, offers economically to you the tank durability, which is an essential requirement in fuel tanks, with OMD Depo fuel tanks. In accordance with the mentality that ?fair sales prices may co-exist with quality?, the company has been expanding day by day. Manufacturing in its own factory site, the company has reached to a limit that far surpasses the quality standards of the products in fuel tank industry. Our company authenticated its quality standardization efforts which began in 2008 with TSE Certificate, and its quality principle with ISO 9001:2000 Certificate. Four managers and twenty three experts provide services at home and abroad by means of such high-technology machine park as aluminum welding robot, aluminum longitudinal seam welder, CNC milling machine, eccentric presses, hydraulic deep drawing presses, electrostatic powder coating oven, guillotine scissors in our company, which has 4000 square meters of premises, 3000 square meters of which being indoor space and 1000 square meters of which being outdoor space. Our company has a customer oriented service manner in regard to after sales customer satisfaction. OMD Depo has been continuing research & development and strategic activities for consistent and charming prices as well as raising the brand awareness and quality.

Herstellung von Kraftstofftanks für Fahrzeuge 
AFO OTOMOTİV TURİZM TEKSTİL SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Firmamız 1996 yılında Konya'da kurulmuştur. Firmamızın kuruluş amacı her tür tır-kamyon ve yakıt deposu yapmaktır. Firmamız yakıt depolarının imalatını yaparken, kaliteyi ve estetiği sürekli göz önünde tutmuş, yaptığı yeniliklerle depo konusunda uzun bir yol katetmiştir. Firmamız otomotiv sektöründeki gelişmeleri yakından takip etmektedir. Yenilenen araçlarla birlikte firmamız yurt içi ve yurt dışı satışları ile sektördeki yerini almıştır. Firmamızın imal ettiği depoların lastik ve plastik aksamları dahil olmak üzere tüm bağlantı ekipmanları tarafımızdan imal edilmektedir. Gerek depo gerekse yedek parça konusunda firmamız sınırsız hizmet anlayışı ile faaliyetlerine devam etmektedir...

Manufacture of fuel tanks for vehicles

Herstellung von Fahrzeugtanks 
AGD SOLAR ALTERNATİF ENERJİ SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Güneş enerjisi alanında 1979 yılından beri AR-GE ve üretim çalışmalarını sürdüren Firmamız DAĞSAN SOLAR SAN ve TİC A.Ş oteller, toplu konutlar, hastaneler, okullar, yurtlar, fabrikalar ile villaların ısıtma ve sıcak su ihtiyacını karşılıyor. Estetik görünümlü, uzun ömürlü, yüksek verimde çalışan TSE ve Almanya TÜV belgeli Güneş Enerjisi Sistemlerimiz sektörde her zaman öncü konumunu üstlendi. Son zamanlarda artan dik depolu ve metal ağırlıklı, kalitesiz güneş enerjisi sistemleri, maalesef çatılarımızı kirleten metal çöplüğüne dönüşerek şiddetli iklim şartlarında hayatımızı tehdit etmektedir. Estetikten uzak bu görüntülere dur dememizin zamanı geldi. Artık estetik, verimliğe ve güzelliğe prim verelim. Farklı DAĞSAN SOLAR dizaynı ile yüksek verim ve estetik görünüm birleştirdik. Sizin için... Güneş fatura göndermez !.. Tüm ihtiyaçlarımız için fatura ödüyoruz. Yediğimiz gıda, içtiğimiz su, kullandığımız enerji kısaca her şeyin bir bedeli var. Bize yalnızca dünyamızı ısıtan güneş enerjisini bedava sunuyor. Hem de sonsuza kadar. Ondan daha fazla faydalanmamız için sanki bizi davet ediyor. Bu yüzden yılların birikimini yüksek verimli DAĞSAN SOLAR ürünlerine yansıttık.

Solar energy collectors production

Herstellung von Solarenergie Kolekktoren und Lüftungssystemen 
AGES GÜNEŞ ENERJİSİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

AGES olarak tüm çalışmalarımızı güneş enerjisinden en yüksek verimi alacak kollektör üretimi ve sistemlerin oluşturulması üzerine yürütüyoruz ve bunlar üzerine araştırma ve geliştirme programlarını uyguluyoruz. AGES, sizin güneş enerjisinden yararlanma isteğinizde ve bu maksatla yapacağınız yatırımda güvenilir, kalite üreten ve verimlilik sunan bir partneriniz olacaktır.

Solar energy collectors production

Herstellung von Sonnenenergiesystemen 
Agrimir Agricultural machinery

Pls see for all agri machines at www.agrimir.com

We are pleased to introduce our company as one of the leading producer and exporter of comprehensive agricultural machines that is located in Konya City, of Turkey.Pls visit www.agrimir.com


Agripar Tarım ve Gıda Maddeleri Pazarlama- GK


Agromis Agricultural Machines Ltd.Sti

AGROMIS tarım makinaları 1994 de Konya'da kurulmuştur. Şirketimiz tarım makinaları (mibzer, pancar hasat makinası,gübre serpme makinası tamburlu çayır biçme makinası,pulluk,kültüvator, üretmektedir. yüksek kalitesiyle, takım çalışmasıyla, rekabetçi fiyatlarıyla ürünlerini 20 ye yakın ülkeye ihraç etmektedir. Ürünlerimiz Ce standartları ve iso 9000,2000 kalitesine göre üretilmektedir.

AGROMIS Agricultural Machines Ltd. was established in 1994 in Konya Turkey. Our Company is manufacturer of the Agricultural Machines such as Seed Drills,Beet Harvester, Fertilizer Spreader,Field Processing Machines,Rotary Mowers,Disc Mowers,Finger Wheel Rake, Etc? With the team working , high quality , competitive prices and with on time deliveries , Today we export our equipments to approximately 20 countries of Europe, Africa, Asia, middle east . AGROMIS provides spare parts of all equipments and manufacture equipments according to customer?s specifications. All of our products are producing accordint to CE standards and working with ISO 9001,2000 quality management system.


AĞAPAK AMBALAJ PLASTİK SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

2003 yılında ticari faaliyetine başlayan şirketimizde Baskılı ve Baskısız Polietilen film, torba, poşet üretilmektedir. Yıllık 2500 ton kapasiteye sahip firmamız her geçen gün üretim portfoyüne yeni ürünler ekleyerek kapasitesini artırmakta ve siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmenin kıvancını yaşamaktadır. Kalite ve süreklilik prensibini kendisine slogan edinen Ağapak Ambalaj Ar-ge bölümüyle müşterilerimizin maliyetlerini daha aşağıya çekebilmenin yollarını araştırarak kaliteyi ucuza sunmayı başarmıştır. Müşterilerimizi kendi ailemiz görerek uzun vadeli çalışma ve müşteri memnuniyetini temel unsuru gören firmamız deneyimli kadrosuyla sektörde liderliğe koşmaktadır. Satış öncesi ilişkilerimizi, satış sonrası hizmetlerimizle destekleyerek müşterilerimize bizimle çalışmanın zevkini yaşatmaktayız. Ağapak Ambalaj gerek film üzerinde İtalyan teknolojisini kullanarak gerekse baskılı ambalaj üretiminde Alman teknolojisini uygulayarak müşterilerine en son teknolojiyi kullanabilmesinin avantajlarını sunmaktadır. Almanya, Hollanda, Fransa? ya ihracatı olan firmamız bu ağı genişleterek globalleşen dünyada yerini almaktadır.

Since we started to work as a firm in 2003, we produce printed and printless polyethylene films, shopping bags,T-shirt bags and industrial bags. Having 2500 tones of production capacity, our company gets bigger with increasing number of products day by day. Today, we have the pleasure and the honour of servicing and helping you. With the slogan of ?Quality and Continuity?, we try to decrease the production costs of our costumers? with The Investigation and Development Department. We think as a family all of our costumers. So the satisfaction of our costumers comes before business. Also, we work in fixed terms and long instalments. We contact with the costumers not only before the work but also after the work. So, we want you to feel confidence. Ağapak Packing Company presents the latest technology by using Italian technology for films and German Technology for printed packing products. Our company is about to be one of the greatest firms of its branch. For now, we import our products to Germany, Netherlands and France.

Herstellung von Plastikverpackungen (Tüte, Schrink Nylon und Polyetilen) 
AĞSAN AĞAÇ İNŞAAT MALZEMELERİ PAZARLAMA İTHALAT İHRACAT VE SAN.LTD.ŞTİ.

Ağaç Palet İmali.

Production of wooden pallet.

Herstellung von Holzpaletten 
AH&MET ASANSOR SAN. VE TIC. LTD.STI.

AH&MET Asansör 1998 yılından itibaren toptan asansör paket malzeme satışı ile sektöründe hizmet vermeye başlamıştır. Yerli yabancı birçok markanın bayiliğini yaparak Asansör montaj firmalarına satış yapmaktadır. 2004 yılından itibaren çarpma kapı , kabin ve pano imalatına başlamıştır ve hizmetleriyle hem yurtiçinde hemde yurtdışında birçok firmaya satış yapmaktadır.


AH-MET ASANSÖR SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

1998 yılında Ahmet MADENCİ ve Mehmet UĞURAL tarafından ZIRVE ASANSOR adıyla .kurulan firmamız 2003 yılından itibaren AH&MET ASANSOR San. ve Tic. Ltd. Şti. adını almıştır. Küçük bir asansör market olarak başladığımız ticaret hayatımıza bugün toplam 11000m2 alan İçinde 2000 m2 (400 m2 idari ? 1600 m2 fabrika) kapalı alanda 40 çalışanımızla sizlere en iyi hizmeti verebilmek için çalışmaktayız. Üretiminde kullandığı son teknoloji makinelerle kalitenin ve güvenin simgesi olan AH&MET ASANSÖR. yarı otomatik kapı , kabin ve pano üretimi yapmaktadır. Yıllık, 15000 adet yarı otomatik kapı , 1500 adet kabin ve 2000 adet asansör panosu üretim kapasitesine sahip bulunmaktayız. Ürünlerimiz TSE ve CE normlarına uygun olup gerekli belgelere sahiptir. AH&MET ASANSÖR üretiminin yanı sıra kulvarında lider firmaların bayiliğini de yapmaktadır. Geniş ürün yelpazesi ve yerli-ithal marka çeşitleriyle sizlerin her türlü ihtiyacını karşılayabilecek bir ASANSOR MARKETTIR. Daima ileriye dönük hedeflerimiz ve müşteri odaklı çalışma sistemimizle sizlerle çalışmanın gururu ve heyecanını yaşamaktayız.

Being established in 1998 by Mr. Ahmet MADENCİ and Mehmet UĞURAL under the name ZİRVE ASANSÖR (elevator), the company has had the name AH & MET ASANSÖR SAN.ve TIC. LTD. ŞTI. since the year 2003. We are continuing our trade life we once started as a small elevator marked, on our total 11000 m2 area, 2000 m2 out of it is closed area (400 m2 administration- 1600 m2 factory), to give you the best service with our 40 employees. AH&MET ASANSÖR, symbol of quality and confidence with the latest technological machines they use to produce cabins, doors and elevator panels. Our company have capacity to produce 15000 unit swing doors, 1500 unit cabins and 2000 unit elevator panels. Our products are of the TSE and CE norms and have the necessary certificates. AH&MET ASANSÖR is also the franchisers of some leading companies in the sector, beside own production . It is an ELEVATOR MARKET with its wide product ranges and local-import brand variation to meet all your request. We are experiencing the honor and excitement to work with you, with our targets oriented to the future and our customer-focused working system.

Herstellung von Aufzügen 
ahlas lastik kaplama


AHMET ÇIRAY OTOMOTİV SANAYİ İÇ VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ.

Uygur Otomotiv 1968 yılında Ahmet Çıray Otomotiv olarak kurulmuş olup 1993 yılında yeni ortaklarının katılımıyla bu ismi almıştır. Kuruluşundan itibaren MB ve MAN yan sanayi yedek parçaları alanında uzmanlaşarak gelişimini devam ettirmiştir. Bu süre içerisinde Uygur Otomotiv geniş ürün yelpazesi, etkin satış sonrası hizmetleri, esnek ve dayanıklı paketlemesi ile adını Türkiyede ve Dünyada duyurmuştur. Uygur Otomotiv tecrübe ve gücünü; kalifiye mühendislik, optimal işgücünü ve yüksek teknolojiyi ve üretimde yüksek kaliteli hammadde kullanarak kazanmıştır. Uygur Otomotiv MB ve MAN yan sanayi motor parçaları, elektrik parçaları, fren parçaları, transmisyon parçaları ve kabin ve kaporta parçaları alanında geniş bir ürün yelpazesine ve yıllara dayanan tecrübeye sahiptir.

Uygur Automotive was established in 1968 as Ahmet Ciray Automotive and took its name in 1993 with new partnerships and has been specialized its development on MB and MAN trucks and busses spare parts aftermarket since its inception. In this time Uygur Automotive have built up a reputation all across Turkey and World for supplying quality parts, along with an unrivalled service support package, availability and range. We achieved in the hands of a technically qualified engineering and cheap labor force by utilization of state of-art technology and supreme quality of raw material. We have a wide range of production and expertise in all branches engine parts, electric parts, brake parts, power transmission parts and Cabin body parts of MB and MAN trucks and busses. With this opinion we are still exporting to all across the world.

Herstellung von Teilen für M.A.N. Und Mercedes 
AHMET DEVECİOĞLU-DEVMAK MAKİNE

DEVMAK Mermer Makineleri Sanayi 1998 yılında KONYA'da kurulmuştur. Devmak, tüm çalışanları ile birlikte kaliteye, müşteri memnuniyetine odaklanmış, AR-GE çalışmalarında ileri teknoloji ve sürekli gelişmeyi hedeflemiş bir kuruluştur. DEVMAK, geniş ve üstün kalitede ürün yelpazesi ile müşterilerine, mermer işleme makinelerinde çok çeşitli seçenekler sunmaktadır. Mozaik işleme makineleri, fayans üretim hatları ile tamir ve dolgu hatları, taşıma ekipmanları ve mermer fabrikaları için arıtma tesisleri üretilmektedir. Bunlar; ebatlama makineleri, mozaik kesme makineleri, cilalama hatları, kurutma hatları, otomatik kesme hatları, kalibre,yarma,dolgu, makineleri ve ayrıca özel makineleri kapsamaktadır. DEVMAK makineleri, AR-GE çalışmaları ve uzun yılların verdiği deneyimler ile en son teknolojiye sahip ürünlerdir. Bu gün dünya markaları arasında, kalitesiyle ve rakiplerinden çok daha uygun fiyata sunduğu ürünleriyle önemli bir yere sahip olan DEVMAK, Türkiye ve dünya pazarında önemli bir paya sahiptir. Müşterilerimize ayrıca hem Türkiye'de hem de dünyanın önde gelen ülkelerindeki diğer ofislerimiz aracılığı ile profesyonel ve iyi organize edilmiş satış sonrası servis hizmeti verebilmekteyiz.

Devmak provides variety and different choices with high-tech to its customers.Mosaic machines ,tile production lines,repairing and filling lines,carrying equipments and waste treatment plants for marble machines are produced.These includes Trimming machines,mosaic cutting machines,polishing lines,drying line,automatic cutting line,calibration,splitting,filling machines and other special machines. Devmak machines are high-tech productions with its long term experiences and R&D.Today Devmak has an important place among its competitors with its high quality and reasonable prices and has an important portion both in Turkish and World market. Also we can supply our customers technical support we can provide our customers both in Turkey and in the World after sales service through our offices professionally and well-organized.

Herstellung von Marmorbrechmaschinen 
AHMET METİN ENİS KONYA ENİS DÖKÜM VE İMALAT SANAYİ

1963 yılında halen yönetim kurulu başkanı olan A.Metin Enis tarafından tamamen kendi emek ve gayretiyle kurulmuş ve bugün 3500 m² kapalı alanda faaliyet göstermektedir. Aile şirketi olan firmamız iki mühendis ve bir işletmeci 3 kardeş tarafından yönetilmektedir.Sipariş üzerinde GG-GGG ve demir dışı döküm dökmektedir. temel prensip olarak ve güvenceyi ilke haline getirmiş olan firmamız bunu ISO 9000 ile belgelendirmiştir.Yıllık 2500 ton GG ve 500 ton demirdışı döküm yapmaktadır. Ürünlerinin %35 ini işlenmiş ve mamül olarak kullanıcıya teslim edilmektedir.ayrıca yıllık üretiminin %85 ini avrupa ülkelerine ihraç etmektedir. Müşterimizin yanında olabilmek için ilk olarak Hollanda'da açmış olduğumuz satış ve teshir mağazamız bugün tüm avrupa ülkelerine ulaşmaktadır. ayrıca ortadoğu mağaza planımız şu an yürürlükte olup en yakın zamanda hizmete girecektir.

Functioning in 3500 square meter indoor arena,our firm was established by A. Metin Enis,our head of board,in 1963. Our firm, a family company, has been running by three brothers two of whom are engineers and the other is a manager. Onto offer ,GG-GGG and out-of-iron casting are being made in our factory and this has been labeled by ISO 9000 . Our firm has been making 2500 tones GG and 500 tones out -of-iron annualy 35% of our products are delivered as manufactured goods,and 85% of annual production has been exported to European countries. To be closer to our customers, our exhibition and sale center in Holland can reach all European countries,and Middle East branch is about to be opened.

Gußeisen 
Ahmet ÖZCAN Isı Cih.San.Tic.Ltd.Şti.

Isı sektöründe 19. Yılını ticari hayatında 41. Yılını kalite standartları çerçevesinde ürün ve hizmet sunarak gerçekleştiren şirketimiz; konularında uzman, deneyimli ve profesyonel bir ekiple Türkiye Genelinde ve Yurtdışında çalışmalarını hassasiyetle sürdürmektedir. Ayrıca seçkin ve özel bayiliklere etkin bir yaklaşım sağlayan Özcan Isı Cihazları Ltd. Şti. sektörde ulaştığı teknolojik birikimini kullanarak yatırımlarına devam etmektedir. Yeni ürünlerin tanıtılması ve sunulması hizmetinin müşterilerimizin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda olması önümüzdeki dönemde gerçekleştireceğimiz hedeflerimizden sadece birkaçıdır. Satıştaki başarı en doğru ürünü satmaktır. Halen 2. Organize San. Bölgesinde 4.000 m2 kapalı alanımız, Toptancılar Çarşısında Merkezimiz ve Çarşı Merkezinde Showroomumuz ile en kaliteli hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Saygilarımızla...


AHMET ÖZCAN ISI SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Soba Ve Soba Malzemeleri İmalatı.

Manufacture of stove and stove parts

Herstellung von Ofen und Ofenteilen 
AHMET ÖZCAN TEKSTİL ÜRÜNLERİ VE GIDA SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ.

Ahmet ÖZCAN Tekstil , tekstil sektörüne ilk adımı 1965 li yıllarda sipariş üzerine çalışan bir terzi olarak başlamış, geçen yıllarda kaliteli ve istikrarlı olarak üretimine devam ederek büyümüş ve kaliteye imza atmıştır. Üretimine çocuk giyim ve erkek giyim olarak iki alanda devam etmektedir. Ahmet ÖZCAN Tekstil,Konya?da Çocuk giyim; pantolon, capri, gömlek, swet, etek, kazak, okul önlüğü, kaban ve mont'la beraber erkek giyim'de ise pantolon, capri, swet, kazak, gömlek, kaban ve mont üretimini kaliteli kumaşlardan yapmaktadır. Güvenilirlik, Kalite ve Müşteri Memnuniyeti şirketimizin öncelikleridir.

Ahmet Özcan Textile,took its first step with being a tailor receiving orders in 1960s,it continued producing with self consistent and quality and has developed as time passes.It goes on producing in two parts,child clothing and man clothing. It produces trousers, capri, shirt, sweatshirt, skirt, uniform, pullover, anorak, jacket for child clothing and trousers, capri, sweatshirt, pullover, shirt, anorak and jacket form an clothing in Konya. .


AHMET SELVİ - ÖZSEL MAKİNA

Tarım Makinaları İmalatı,Mısır Sılaj Makinası,Ot Sılaj Makinası,Tamburlu Çayır Biçme Harman Ve Ekin

Agricultural İnstruments production